Przyciągnij Mężczyznę Jakiego Naprawdę Pragniesz

Znalezienie życiowego partnera nie jest łatwym zadaniem. Rozczarowanie, poczucie odrzucenia czy złamane serce mogą podważyć naszą pewność siebie do tego stopnia, że zaczynamy zadawać sobie pytanie: „Czas ucieka… czy powinnam zacząć godzić się z faktem, że nigdy nikogo nie znajdę?” oraz dochodzimy do wniosków typu: „Skoro inni łatwo znajdują kogoś dla siebie, a ja wciąż jestem sama, to musi być ze mną coś nie tak. »

Choć te myśli są całkowicie zrozumiałe i stają się głośniejsze z każdą nieudaną próbą stworzenia spełnionej relacji, to chcę Cię zapewnić, że nie jesteś skazana na samotność i nie musi być tak trudno.

Rapid Transformational Therapy polska

Witam Cię ! Nazywam się Anna STEFFAN.

Jako Love Coach pomagam Kobietom przyciągnąć wspaniałego mężczyznę,
przy którym będą mogły rozkwitnąć, czując się bezpieczne, kochane i docenione.

Kocham to co robię. Towarzyszyć innym na ich drodze do spełnionej miłości to radość i przywilej.

Byłam Singlem przez wiele lat i wiem, jak to jest żyć w poczuciu, jak gdyby nad naszymi relacjami z facetami ciążyło fatum.

Pamiętam przyjęcie weselne, na którym byłam jedyną kobietą bez pary ponieważ znajomy, który miał mi towarzyszyć, w ostatniej chwili się rozmyślił. Siedziałam sama, na końcu długiego stołu, czując się jakby coś było ze mną nie tak.

Kiedyś myślałam, że…

To tylko namiastka z wielu lat rozczarowań, kiedy wierzyłam, że niektóre osoby mają zwyczajnie więcej szczęścia niż inne. Patrzyłam na ludzi mających zapierające dech w piersiach życie myśląc, że są swojego rodzaju „wybrańcami losu”. A ponieważ nie zaliczałam siebie do tej kategorii, pozostawało mi podziwianie sukcesów innych.

Kiedy jednak przyszedł czas, że życie zaczęło boleć, z poczuciem zagubienia i porażki rozpoczęłam poszukiwania nowych rozwiązań. I wówczas otworzył się przede mną ten świat, o którego istnieniu nie miałam pojęcia.

Otworzył się nowy świat

Zgłębiając wiedzę z epigenetyki, neuropatyczności mózgu i fizyki kwantowej uświadomiłam sobie jak ogromne możliwości rozwoju ma każdy z nas. Bez względu na to jak trudna była nasza przeszłość, bez względu na to jak skomplikowana jest nasza teraźniejszość mamy możliwość wyboru.

Mamy różne opcje

Możemy pozostać w ograniczających nas schematach przekonań i zachowań co w konsekwencji powoduje tkwienie w tej samej, często niewygodnej sytuacji. Druga możliwość to wewnętrzna przemiana i świadome, celowe działanie prowadzące do wykreowania życia jakiego naprawdę chcemy. Wiem, że nie musimy powielać niechcianych wzorców z przeszłości. Możemy je zmienić.

Przyszłość każdego z nas jest jak białe płótno, na którym możemy namalować co zechcemy. Odkrywanie własnej niepowtarzalności, autentyczne wyrażanie indywidualnych talentów to fascynująca podróż.

Edukacja

Jako student dr Joe Dispenza (neuronaukowca) wciąż pogłębiam wiedzę dotyczącą praktycznych zastosowań zdobyczy współczesnej nauki o pracy mózgu i ogólnie potencjału istoty ludzkiej.

Spotkanie Marisy Peer, twórcy RTT®, Rapid Transformational Therapy® całkowicie zrewolucjonizowało moje podejście do metod rozwoju osobistego.

Uczyłam się również u Byron Katie, autorki metody „The work”. Będąc facilitatorem „The work” widzę jak ogromny wpływ na nasze życie mają nasze myśli.

Z pytaniem – o co chodzi z podświadomością ? dotarłam do szkoły hipnoterapii w Paryżu, Ecole Europeenne Superieure d’Hypnose, i zostałam certyfikowana przez NGH (National Guild of Hypnotists, prestiżową, międzynarodową organizację profesjonalnych hipnoterapeutów).   

Będąc z wykształcenia magistrem chemii, z wieloletnim stażem pracy na stanowisku menadżerskim w firmie L’Oréal, lubię solidne, naukowe podejście do rozwoju osobistego.  

Ukończyłam również podyplomowe studium z badań klinicznych na Uniwersytecie w Strasbourgu (wydział medycyny).

Geniusz w Każdym z Nas

Jestem wdzięczna za trudne doświadczenia, gdyż były one inicjatorem mojej osobistej transformacji, co pozwala mi towarzyszyć innym Kobietom w przejściu przez blokujące zakamarki podświadomości by mogły wyjść po drugiej stronie silniejsze, z niekwestionowanym poczuciem własnej, niepowtarzalnej wartości, wiedząc, że w każdym z nas jest niezwykły geniusz, który pragnie być odkryty i wyrażony.

Niektóre dyplomy i certyfikaty