Jane z Londynu

Od ostatniej sesji RTT® obserwuję zmiany wewnętrzne. Obudziłem się następnego dnia po sesji i byłem pełen miłości i błogości. Czułam się spokojna, optymistyczna, pozytywna, dobrze ze sobą, podekscytowana życiem.

Nie czułem się tak od bardzo dawna. W pierwszym tygodniu mój umysł zaczął puszczać stare rzeczy i zaczęłam współczuć ludziom, ufać życiu. Zasadniczo czułam się jak teflon, sytuacje nie wpływały na mój stan emocjonalny.

To doświadczenie uświadomiło mi, jak mogłoby wyglądać życie, gdybym przestała się martwić i mieć obsesję na punkcie najgorszego scenariusza.

Czuję się odważniejsza i podekscytowana życiem. Sposób, w jaki Anna podeszła do pracy ze mną, był niesamowity – cierpliwość, zrozumienie. Jeszcze raz dziękuję Anno. Naprawdę mam nadzieję, że będę w stanie utrzymać ten stan umysłu!

Sarah ze Strasbourga

zmiana ograniczających przekonan

Sesja RTT® z Anna pozwoliła mi na zmianę destruktywnego zachowania, które miałam od dziecka. Próbowałam różnych metod, ale nic mi nie pomagało.

Moja przemiana była natychmiastowa i całkowita. Sesja jest bardzo mocna i Anna towarzyszy nam z życzliwością i szlachetnością.  Dziękuję za to wszystko!

Annick ze Strasbourga

Dzięki pracy z Anną nauczyłam się i zrozumiałam więcej na swój temat w ciągu jednego miesiąca niż przez pięć lat psychoterapii !!!

Ta łagodna i empatyczna osoba uwalnia Cię od ograniczających przekonań i lęków wyniesionych z dzieciństwa. Dziś patrzę na moje życie ze spokojem, dużo łatwiej stawiam czoła napotykanym problemom.

I za to wszystko Bardzo Dziękuję!

Beata z Poznania

Witam! Jestem właścicielem firmy i mamą 4-letniej dziewczynki. Polecam sesję RTT z Anną gdyż ta forma pracy bardzo mi pomogła. Skontaktowałam się z nią gdyż miałam trudności w promowaniu mojego businessu oraz w wypowiadaniu się na forum publicznym.

Byłam nieśmiała, czułam lęk przed byciem w centrum uwagi, przed byciem zauważoną. Co bardzo przeszkadzało mi w rozwinięciu mojej firmy. Jednakże już po paru dniach po sesji RTT stworzyłam mój pierwszy kanał na YouTube !

Teraz wszystko przebiega dużo łatwiej, naturalnie. Czuje się zrelaksowana. Jest mi dużo łatwiej rozwijać moja działalność, wyrażać siebie, realizować moje plany i podążać za moją wizją.

Jeśli napotykacie na blokady w rozwoju własnego businessu czy też w relacjach z innymi to współpraca z Anna przynosi wspaniałe rezultaty. Życzę każdemu powodzenia.

Irena ze Strasbourga

Jestem bardzo wdzięczna Annie, gdyż pomogła mi zobaczyć w nowym świetle wiele aspektów mojego życia. Zwróciłam się do niej z problemem związanym z niepokojem i stresem.

Nie znałam wcześniej metody RTT®, ale świetne wyniki mówią same za siebie. Moje obawy z początku sesji szybko zniknęły.

Anna natychmiast sprawiła, że poczułam się swobodnie. Każdemu polecam taką sesję i cieszę się ze mogłam przekroczyć własne ograniczenia.

Jolanta z Warszawy

metodę RTT®

Jest mi trudno wyrazić słowami w jakim stopniu jestem wdzięczna Annie. Od pierwszego momentu miałam dobre przeczucia co do naszej współpracy. Muszę przyznać, że od czasu sesji z Anną widzę korzyści na każdym kroku i w każdym aspekcie mojego życia. 

Dzięki jej pomocy pokochałam siebie, pokochałam moje ciało i moją duszę. Jestem otwarta na zmiany, przestałam się ich bać, a wręcz przeciwnie czuję, że są pasjonujące. Reaguję coraz bardziej świadomie i mniej automatycznie. Czuję się mniej zestresowana.

Przestalam się identyfikować z moimi emocjami, tylko je obserwuję i próbuję zrozumieć ich źródło. Moje relacje z najbliższymi znacznie się poprawiły. Zrozumienie samego siebie daje ogromną siłę. Zrozumienie samego siebie daje ogromną siłę.

Uczę się świadomie kierować moja uwagą i energią życiową. Mam zaufanie, że zmierzam w dobrym kierunku. Idę ze spokojem w sercu i z wiarą w siebie.  Jestem wdzięczna Annie, że towarzyszyła mi na mojej drodze w odkrywaniu siebie.

Veronique z Bazylei

metodę RTT®

RTT® z Anią stanowiła ważne doświadczenie dla mnie. Podczas sesji nie tylko dotarłam do źródła moich blokad, ale też poczułam, że stanowią one zbędny bagaż, bez którego chcę i mogę żyć.

Poczułam pełnię swojego potencjału, lekkość i rozluźnienie presji, która mi towarzyszyła. Absolutnie polecam tę formę pracy ze swoimi ograniczeniami, blokadami, problemami.

W krótkim czasie zobaczyłam fenomenalne rezultaty: duże odstresowanie się, ogromną poprawę jakości snu, pojawiła się lepsza komunikacja z innymi, także ze sobą.

Ania jest cudowną przewodniczką po świecie podświadomości. Ciepła, wspierająca, oaza spokoju. Czułam się przy niej bezpiecznie. Po sesji nie mam już skłonności do wracania do ograniczających przekonań na temat mnie samej.

Czuję, że puściłam dużo dźwiganego przez życie ciężaru emocjonalnego, potrafię lepiej wybierać to , co mi służy, a przede wszystkim wyrażać siebie.

Sesję RTT® z Anią polecam każdemu, kto pragnie zaznać w swoim życiu więcej spokoju, lekkości, jasności umysłu i pragnie dotrzeć do swojego potencjału.